Zaznacz stronę

Usługi

I

Pomoc przy starcie

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz założyć własną firmę, ale obawiasz się zawiłości prawnych? Krok po kroku pomożemy ci rozkręcić własną firmę i wybrać odpowiednią formę opodatkowania. A księgowość i podatki będzie tak prosta, że nawet jej nie zauważysz.

Pomoc w doborze formy opodatkowania (skala podatkowa/liniowy/ryczałt - wady i zalety)

Otwierasz nową firmę i nie wiesz jaki system opodatkowania wybrać? To najważniejsza decyzja podatkowa. Wydaje ci się, że płacisz zbyt wysokie podatki? Wezmę pod lupę twój podatek dochodowy, VAT,składki ZUS i inne podatki opłaty. Naszym kryterium będzie ich minimalizacja i uproszczenie obowiązków ewidencyjnych.

i

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów (KPiR) jest najczęstszą formą rozliczeń. Jest obowiązkowa dla osób fizycznych, spółek jawnych i cywilnych osób fizycznych, a także dla spółek partnerskich.
Powierzając nam swoje obowiązki, zyskasz pewność, że KPiR będzie prowadzony w prawidłowy i optymalny dla twojej firmy sposób.

Prowadzenie pełnej księgowości

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zwanych też pełną księgowością to rozbudowany system ewidencyjny. Nasze biuro prowadzi pełną księgowość dla spółek oraz innych podmiotów.

Rozliczenie roczne podatku dochodowego

Rozliczenie roczne podatku dochodowego, potocznie zwane rozliczeniem PITów lub PITem rocznym. Indywidualnie lub wspólnie z małżonkiem. Sami zasugerujemy, jak będzie korzystniej i z jakich ulg mógłbyś skorzystać.

Wirtualne biuro

Twoja księgowa zawsze w twoim telefonie i laptopie? Nieistotne czy mieszkasz na drugim końcu Polski lub jesteś wiecznie w podróżach. Zapoznamy cię z oprogramowaniem, które zaoszczędzi twój czas. Zamiast pieczołowicie zbierać dokumenty i jej przywozić, wystarczy że prześlesz zdjęcia/skany/pliki pdf.